Am Fischmarkt
Rolf Böhlig Hamburg 1904 - Hamburg 1979
Ergebnis : 400 €
Aquarell, 34 x 47 cm, l.u. sign u. dat. Rolf Böhlig 71, ungerahmt.
Rolf Böhlig: Am Fischmarkt
Am Fischmarkt
Ergebnis : 400 €