Rittersporn
Ludwig Dettmann Adelbye 1865 - Berlin 1944
Ergebnis : 1.100 €
Öl/Malkarton, 52,5 x 38,5 cm, r. u. sign. Ludwig Dettmann.
Ludwig Dettmann: Rittersporn
Rittersporn
Ergebnis : 1.100 €