Segelboote im Hafen
Walter Moras Berlin 1856 - Berlin 1925
Ergebnis : 2.700 €
Öl/Karton, 44 x 41,5 cm, l. u. sign. W. Moras, rest.
Walter Moras: Segelboote im Hafen
Segelboote im Hafen
Ergebnis : 2.700 €