Segelboote
Heinrich Petersen Schleswig 1881 - Kiel 1955
Ergebnis : 200 €
Öl/Karton, 31 x 15 cm, r. u. sign. H. Petersen (HP ligiert).
Heinrich Petersen: Segelboote
Segelboote
Ergebnis : 200 €