Motiv von Vendsyssel
Johan Ulrik Bredsdorff Vesterskerninge 1845 - Usseroed 1928
Ergebnis : 500 €
Öl/Kart., 14,5 x 21 cm, r. u. monogr. u. dat. J. U. B. 78, verso bez. Bredsdorff: Ved Raunsholt i Vendsyssel.
Johan Ulrik Bredsdorff: Motiv von Vendsyssel
Motiv von Vendsyssel
Ergebnis : 500 €