Priwall

Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001

Priwall

Ergebnis : 700 €

Öl/Hartfaser, 7 x 18,5 cm, r. u. sign. Skodlerrak.

Horst Skodlerrak: Priwall

Priwall

Ergebnis : 700 €

Priwall
Priwall