SMS Schleswig-Holstein
Victor Qvistorff (Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953)
Lot-Nr. 155
Ergebnis : 500 €
Öl/Karton 15,5 x 21,5 cm, l. u. sign. u. dat. V. Qvistorff 1936.
Victor Qvistorff: SMS Schleswig-Holstein
SMS Schleswig-Holstein
Lot-Nr. 155
Ergebnis : 500 €