Ships
Friedel Anderson (Oberhausen 1954)
Lot-No. 427
Proceeds : 1.300 €
Oil/fibre board, 36 x 50 cm, on the reverse sign. and dat. Anderson 2001. - North German painter.
Friedel Anderson: Ships
Ships
Lot-No. 427
Proceeds : 1.300 €