Margeritas
Nikolaus Störtenbecker (Hamburg 1940)
Lot-No. 419
Proceeds : 600 €
Oil/fibre board, 41 x 37,5 cm, lo. ri. monogr. and dat. N. St. 2003. - German landscape painter.
Nikolaus Störtenbecker: Margeritas
Margeritas
Lot-No. 419
Proceeds : 600 €