E2
Manfred Bockelmann (Klagenfurt 1943)
Lot-No. 612
Proceeds : 1.500 €
Oil/canvas/wood, 98,5 x 169 cm, lo. ri. monogr. and dat. M. Bo 1982 as well as titled. - Austrian painter and photographer.
Manfred Bockelmann: E2
E2
Lot-No. 612
Proceeds : 1.500 €