Tall Ship Priwall
Peter Hagenah (Hamburg 1928 - 2015)
Lot-No. 574
Proceeds : 3.500 €
Oil/canvas, 60 x 80 cm, lo. ri. sign. and dat. P. Hagenah 1987. - German marine painter.
Peter Hagenah: Tall Ship Priwall
Tall Ship Priwall
Lot-No. 574
Proceeds : 3.500 €