Fields
Leopold Thieme (Rochlitz/Sachsen 1880 - Lübeck 1963)
Lot-No. 124
Proceeds : 1.500 €
1911. Oil/canvas, 50 x 61 cm, lo. ri. sign. and dat. L. Thieme 1911. -
Leopold Thieme: Fields
Fields
Lot-No. 124
Proceeds : 1.500 €