Welcome to Germany
Inge Feilcke-Volbrecht (Hamburg 1923 - Wedel 2007)
Lot-No. 377
Proceeds : 1.900 €
1985. Oil/canvas. 73,5 x 103 cm. Lo. le. sign. and dat. Feilcke-Volbrecht. -
Inge Feilcke-Volbrecht: Welcome to Germany
Welcome to Germany
Lot-No. 377
Proceeds : 1.900 €