Girl on a Turtle
Wilhelm Schaffert, erwähnt 1895-1915 mentioned 1895-1915
Lot-No. 578
Proceeds : 400 €
Around 1900. Bronze, brown patinated. H. 19 cm. Sign. Schaffert. -
Wilhelm Schaffert, erwähnt 1895-1915: Girl on a Turtle
Girl on a Turtle
Lot-No. 578
Proceeds : 400 €