Bootsanleger
Rolf Diener Gössnitz 1906 - Hamburg 1988
Proceeds : 200 €
Pastell, 33 x 43 cm, r.u.sign. u.dat. Rolf Diener 49.
Rolf Diener: Bootsanleger
Bootsanleger
Proceeds : 200 €