Composition
Pierre Alechinsky Brüssel 1927
Proceeds : 200 €
Col.lithograph, 55 x 38,5 cm, signed, dat. 62, numb. 75/150.
Pierre Alechinsky: Composition
Composition
Proceeds : 200 €