"Africa"
Dieter Glasmacher Krefeld 1940
Proceeds : 200 €
Col. lithograph, 48 x 36 cm, signed, 88 dat. and numb. X/XX; framed.
Dieter Glasmacher: "Africa"
"Africa"
Proceeds : 200 €