A passenger steamer
Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953
Proceeds : 600 €
Oil/cardboard, 16 x 21 cm, sign. and dat. lo. ri. W.Qvistorff 1949.
Victor Qvistorff: A passenger steamer
A passenger steamer
Proceeds : 600 €