A courtly diner
Oleksa (Aleksander) Nowakiwskij, zugeschr. 1872 - 1935, attr.
Proceeds : 900 €
Watercolour, 21 x 54,5 cm, monogr. lo. ri. in Cyrillic ON dat. 3.VII...; framed.
Oleksa (Aleksander) Nowakiwskij, zugeschr.: A courtly diner
A courtly diner
Proceeds : 900 €