A happy family
Julius Fehr Großeicholzheim 1860 - Mannheim 1900
Proceeds : 1.500 €
Oil/canvas, 63 x 46,5 cm, sign. lo. ri. and dat. Julius Fehr 1891, min. dam.
Julius Fehr: A happy family
A happy family
Proceeds : 1.500 €