The ship 'Posen'
Johannes Holst Hamburg-Altenwerder 1880 - Hamburg-Altenwerder 1965
Proceeds : 9.900 €
Oil/canvas, 70,5 x 100,5 cm, sign. and dat. lo. le. Joh.s Holst 1957.
Johannes Holst: The ship 'Posen'
The ship 'Posen'
Proceeds : 9.900 €