Bird
Horst Janssen Oldenburg 1929 - Hamburg 1995
Proceeds : 1.000 €
1957, woodcut, 27,5 x 33,5 cm, monogr. lo. ri. JH, inscr. P f C lo. le.
Horst Janssen: Bird
Bird
Proceeds : 1.000 €