The musician
Carl Ostersetzer Brody 1850 - Wien 1914
Proceeds : 800 €
Oil/panel, 48 x 31 cm, sign. and dat. lo. le. C. Ostersetzer 1904, min. chips of the paint.
Carl Ostersetzer: The musician
The musician
Proceeds : 800 €