The Baltic Sea coast
Emil Maetzel Cuxhaven 1877 - Hamburg 1955
Proceeds : 200 €
Watercolour/charcoal drawing, 33 x 49,5 cm, sign. lo. ri. and dat. 45. Min. faded edges.
Emil Maetzel: The Baltic Sea coast
The Baltic Sea coast
Proceeds : 200 €