A shipyard
Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001
Proceeds : 1.300 €
Oil/cardb., 22,5 x 55 cm, sign. and dat. lo. le. 1969 Skodlerrak, titled.
Horst Skodlerrak: A shipyard
A shipyard
Proceeds : 1.300 €