A view of Blankenese
Karl Zille, 20. Jh. , 20th century
Proceeds : 100 €
Watercolour, 27,5 x 37 cm, sign. lo. ri. K. Zille.
Karl Zille, 20. Jh.: A view of Blankenese
A view of Blankenese
Proceeds : 100 €