A portrait of a young lady
Paula Monjé Düsseldorf 1849 - Düsseldorf 1919
Proceeds : 1.200 €
Oil/canvas, 124 x 70 cm, sign. lo. ri. and dat. P. Monjé Ddf. 1888. Mus.: Berlin, Stettin et.al., Lit.: Boetticher, Thieme-Becker, Bénézit et.al.
Paula Monjé: A portrait of a young lady
A portrait of a young lady
Proceeds : 1.200 €