Harvestehude
Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993
Proceeds : 1.100 €
Oil/canvas/cardboard, 30 x 39 cm, sign. lo. ri. A. Feser, titled on the reverse and dat. 79. an abstract composition on the reverse.
Albert Feser: Harvestehude
Harvestehude
Proceeds : 1.100 €