Summer in Wingst
Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993
Proceeds : 600 €
Oil/canvas/cardboard, 25 x 42 cm, sign. and dat. lo. ri. A: Feser 1971, titled and dat. on the reverse.
Albert Feser: Summer in Wingst
Summer in Wingst
Proceeds : 600 €