Foxglove
Ernst Eitner Hamburg 1867 - Hamburg 1955
Proceeds : 2.500 €
Oil/cardboard, 55 x 38,5 cm, sign. and dat. lo. ri. E. Eitner 46, titled on the reverse.
Ernst Eitner: Foxglove
Foxglove
Proceeds : 2.500 €