Circus (fragments)
Arnold Fiedler Hamburg 1900 - Hamburg 1985
Proceeds : 100 €
Screenprint, 36,5 x 50,5 cm, sign., dat. 73 and numb. 53/100, unframed.
Arnold Fiedler: Circus (fragments)
Circus (fragments)
Proceeds : 100 €