An Italian seaport
Karl Kaufmann Wien 1843 - Wien 1901
Proceeds : 3.000 €
Oil/panel, 21 x 31,5 cm, sign. lo. ri. Karl Kaufmann, min. rest. Lit.: Thieme-Becker et.al.
Karl Kaufmann: An Italian seaport
An Italian seaport
Proceeds : 3.000 €