A town near the river
Albert Marie Dagnaux Paris 1861 - 1933
Proceeds : 1.400 €
Oil/canvas, 60 x 74 cm, sign. lo. ri. a. Dagnaux, some rest. Mus.: Annecy, Lille, Reims, Lit.: Thieme-Becker, Bénézit et.al.
Albert Marie Dagnaux: A town near the river
A town near the river
Proceeds : 1.400 €