A winterly village
Wilhelm Wieger Weimar 1890 - Cappeln 1965
Proceeds : 1.500 €
Oil/cardboard, 68 x 57 cm, sign. and dat. lo. le. Will Wieger 30.
Wilhelm Wieger: A winterly village
A winterly village
Proceeds : 1.500 €