A farm inbetween trees
Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 41 x 51 cm, sign. lo. ri. and dat. A. Feser 1976.
Albert Feser: A farm inbetween trees
A farm inbetween trees
Proceeds : 600 €