A clearing
Rolf Diener Gössnitz 1906 - Hamburg 1988
Proceeds : 200 €
Watercolour, 28,5 x 40,5 cm, sign. lo. ri. and dat. R. Diener 63.
Rolf Diener: A clearing
A clearing
Proceeds : 200 €