A young gentleman
Max Kaus Berlin 1891 - Berlin 1977
Proceeds : 1.500 €
Lithograph, 29,5 x 25 cm, sign. lo. le. and dat. Max Kraus 1918.
Max Kaus: A young gentleman
A young gentleman
Proceeds : 1.500 €