Dutch ships
Govert van Emmerik Dordrecht 1808 - Hamburg 1882
Proceeds : 3.000 €
Oil/canvas, 52,5 x 78 cm, sign. lo. le. G. van Emmerik, some rest. Mus.: Amsterdam, Dordrecht, Lit.: Thieme-Becker, Rump, Der Neue Rump.
Govert van Emmerik: Dutch ships
Dutch ships
Proceeds : 3.000 €