Portrait of a young lady
Holger Hans Hansen Kopenhagen 1890 - Kristiania 1919
Proceeds : 500 €
Oil/canvas, 78 x 62 cm, sign. up. le. and dat. Holger H. Hansen 1912. Mus.: Kopenhagen, Maribo, Lit.: Weilbach et.al.
Holger Hans Hansen: Portrait of a young lady
Portrait of a young lady
Proceeds : 500 €