The view of Palermo
Erminio Kremp , c. 1910
Proceeds : 8.900 €
Oil/canvas, 80 x 100 cm, sign. lo. ri. E. Kremp Palermo, some rest.
Erminio Kremp: The view of Palermo
The view of Palermo
Proceeds : 8.900 €