The Stadtpark in Hamburg
Ernst Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977
Proceeds : 300 €
Watercoloured drawing/paper, 42 x 29,5 cm, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 61.
Ernst Witt: The Stadtpark in Hamburg
The Stadtpark in Hamburg
Proceeds : 300 €