In South Tyrol
Ernst Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977
Proceeds : 700 €
Oil/cardboard, 49,4 x 29,6 cm, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 65 (?), le. indistinctly inscr.
Ernst Witt: In South Tyrol
In South Tyrol
Proceeds : 700 €