A cottage
Erich Wessel Hamburg 1906 - Hamburg 1985
Proceeds : 400 €
Oil/hard masonite,14,6 x 19,5 cm, sign. lo. ri. and dat. E. Wessel 47.
Erich Wessel: A cottage
A cottage
Proceeds : 400 €