A boat
Erich Wessel Hamburg 1906 - Hamburg 1985
Proceeds : 800 €
Oil/cardboard, 35,5 x 47 cm, sign. lo. ri. and dat. E. Wessle 59. Mus.: Hamburg, Munich, Warsaw, Lit.: Der Neue Rump, Vollmer, Heydorn et.al.
Erich Wessel: A boat
A boat
Proceeds : 800 €