The lesson
L. Lauritzen, Ende 19. Jh. , late 19th cent.
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 84 x 105 cm, sign. lo. ri. and dat. L. Lauritzen 1883, rest., some dam.
L. Lauritzen, Ende 19. Jh.: The lesson
The lesson
Proceeds : 600 €