An anchored cargo ship
Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953
Proceeds : 600 €
Oil/cardboard, 15,5 x 20,5 cm, sign. lo. le. and dat. V. Qvistorff 1946.
Victor Qvistorff: An anchored cargo ship
An anchored cargo ship
Proceeds : 600 €