Figures in a clearing
E. Winckelmann, 2. Hälfte 19. Jh. , 2nd half 19th cent.
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 55 x 45 cm, sign. lo. ri. and dat. E. Winckelmann 76, min. dam., unframed.
E. Winckelmann, 2. Hälfte 19. Jh.: Figures in a clearing
Figures in a clearing
Proceeds : 1.000 €