The beach
Horst Skodlerrak Jugnaten/Memel 1920 - Travemünde 2001
Proceeds : 1.000 €
Oil/hard masonite, 20 x 19 cm, sign. lo. ri. and dat. Skodelerak 1948. Mus.: St. Annen, Kunsthalle Kiel et.al.
Horst Skodlerrak: The beach
The beach
Proceeds : 1.000 €