A street in Wustrow
Erich Theodor Holtz Storkow/Meck. 1885 - Darß 1956
Proceeds : 500 €
Mixed techniques/cardboard, 31 x 39,5 cm, sign. and dat. lo. ri. E. Th. Holtz - Wustrow 1925. Mus.: Rostock, Schwerin, Lit.: Vollmer.
Erich Theodor Holtz: A street in Wustrow
A street in Wustrow
Proceeds : 500 €