A thievish Goat
Arthur Kampf Aachen 1864 - Castrop-Rauxel 1950
Proceeds : 1.700 €
Oil/canvas, 57 x 57 cm, sign. lo. le. and dat. A. Kampf 1908. Mus.: Aachen, Berlin, Düsseldorf, Florenz, Leipzig, München et.al., Lit.: Boetticher, Thieme-Becker, Bénézit et.al.
Arthur Kampf: A thievish Goat
A thievish Goat
Proceeds : 1.700 €